IT sistemos | Sprendimai
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15973
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15973,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Sprendimai

Kompiuterinių tinklų sprendimai

Profesionaliai projektuojame ir diegiame kompiuterinius vietinius, magistralinius optikos bei bevielius tinklus. Savo veiklą pradėjome būtent nuo šios srities, todėl joje turime ypač daug patirties. Variniams tinklams dažniausiai naudojame 7 PiMF ir 6A kategorijos kabelines sistemas. Mūsų paslaugų kokybė yra ypač aukšta, todėl mūsų gamintojai suteikia jums 25 metų sisteminę garantiją, kai atliekame įrengimą ir patikrinimus. Mūsų kvalifikaciją patvirtina turimi „Datwyler“, „Amp“, „Tyco“, „ Reichle & De-Massari“, „Excel“, „Brand Rex“, „K-line“ gamintojų sertifikatai. Per daugelį metų pateikėme specializuotus ir ypač aukštos kokybės sprendimus verslo bei duomenų centrams, oro uostams, prekybos centrams bei gamykloms.

 

Belaidžius tinklus projektuojame naudodami specialią įrangą ir atsižvelgdami į pastato konstrukcinių sprendimų storį. Po įdiegimo visada atliekame specialius testus su profesionalia įranga. Iš viso esame įdiegę daugiau kaip 30 TAI 2 standartą atitinkančių serverinių. Siūlome ir kompleksinius sprendimus su šiltų bei šaltų zonų atskyrimu, vandens nuotėkio ir tikslių temperatūrų sistemomis.

Apsaugos sprendimai

Diegiame integruotus apsaugos sprendimus, kurie padeda užtikrinti maksimalų turto ir žmonių saugumą tiek lokaliuose objektuose, tiek pastatų kompleksuose. Klientams siūlome vieningas įsilaužimo, perimetro apsaugos, praėjimo kontrolės, perimetro saugos, vaizdo stebėjimo sistemas. Diegiant naujausias technologijas, siūlomi naujausi apsaugos sprendimai, tokie kaip vaizdo atpažinimo sistemos, biometrinės atpažinimo sistemos, išmaniosios praėjimo kontrolės sistemos ir kitos. Apsaugos sprendimai parenkami ir projektuojami klientui kaip bendra visuma – tik tuomet užtikrinamas didžiausias efektyvumas.

Gaisro aptikimo signalizacija

Diegiame ypač tikslias ir anksti gaisrą aptinkančias signalizacijos sistemas, kurios leis jums išvengti didelių nuostolių.

 

Jeigu norite šiuolaikiško sprendimo, galime integruoti gaisro signalizacijos sistemą su pastato valdymo, gaisro gesinimo ir kitomis sistemomis, taip užtikrinant klientų ir darbuotojų saugumą. Be abejo, siūlome ne tik įprastą gaisro aptikimo signalizaciją, bet ir kitas, ypač aukšto lygio sistemas, naudojančias:

•     Spindulinius daviklius;

•     Šilumai jautrius laidus;

•     Specialius laidus, kurie gali identifikuoti gaisrą net ir ypač žemoje temperatūroje.

 

Galite rinktis ir kitas išskirtines gaisro aptikimo sistemas, kurias galima naudoti tiek įprastuose, tiek padidinto saugumo projektuose, tokiuose kaip naftos perdirbimo, medžio apdirbimo ar kitos gamyklos, kurios yra itin sprogios (EX).

Automatikos sprendimai

Dirbame su įvairiomis procesų valdymo ir gamybos sistemomis, į kurias įeina programuojami valdikliai, procesų vizualizacijos. Taip pat galime sistemas paleisti ir suderinti, atlikti garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Mūsų įrengtus automatikos sprendimus galėsite valdyti tiesiog savo kompiuteriu, o tai leis sutaupyti laiko ir pinigų. Turime daugybę patirties automatizuojant ne tik įprastus pastatus (viešbučius, prekybos centrus), bet ir tokius išskirtinius objektus kaip oro uostai, laboratorijos ir t.t.

 

Projektuojame pastatų inžinerinių sistemų, technologinių procesų ir vandentvarkos automatiką, elektros ir automatikos paskirstymo skydus ir, be abejo, įvairius elektronikos gaminius. Patys gaminame paskirstymo skydus, valdymo ir indikacinius pultus, įvairius elektroninius prietaisus, matuoklius, valdiklius, pagal jūsų užsakymą galime suprojektuoti ir pagaminti unikalius gaminius.

Elektros tinklų sprendimai

Projektuojame ir diegiame elektros energijos tiekimo tinklus iki 10 kV. Rūpinamės ir visais leidimais, bendradarbiaujame su ESO ir kitomis institucijomis. Daugiausiai patirties turime šiose srityse:

  • Skirstyklų iki 10 kV montavimas;
  • Vidaus elektros tinklais;
  • Pramonės jėgos linijos (šynolaidžiai);
  • Saulės elektrinės iki 1 MW;
  • Išmanios perdavimo technologijos (angl. „smartgrid“);
  • LED gatvių, teritorijų bei patalpų apšvietimas.

 

Verslo ir prekybos centrų išmanus elektros energijos valdymas, integruotas į PVS.

Saulės energetikos sprendimai

Tobulėjant saulės energetikos technologijoms, didėjant jų efektyvumui bei augant galimybėms, Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vis daugiau žmonių ryžtasi pradėti gaminti elektrą iš saulės energijos. Prognozuojama, jog iki 2040 m. saulės energija pagal energijos gamybos apimtį iš visų atsinaujinančių energijos išteklių pasaulyje bus pirmoje vietoje ir sudarys apie 24 proc. visos suvartojamos elektros energijos. Neabejotina, jog saulės energetikos technologijos ir toliau bus vystomos bei plėtojamos, nes kietasis kuras, naudojamas šildymui, sukelia milžinišką taršą, kuri prisideda prie stiprėjančios klimato kaitos, todėl jau dabar daugelio valstybių gyventojai yra skatinami pereiti prie atsinaujinančių energijos išteklių.