IT sistemos | Saulės energetikos sprendimai
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
17286
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-17286,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Saulės energetikos sprendimai

Saulės energetikos sprendimai

Tobulėjant saulės energetikos technologijoms, didėjant jų efektyvumui bei augant galimybėms, Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje, vis daugiau žmonių ryžtasi pradėti gaminti elektrą iš saulės energijos. Prognozuojama, jog iki 2040 m. saulės energija pagal energijos gamybos apimtį iš visų atsinaujinančių energijos išteklių pasaulyje bus pirmoje vietoje ir sudarys apie 24 proc. visos suvartojamos elektros energijos. Neabejotina, jog saulės energetikos technologijos ir toliau bus vystomos bei plėtojamos, nes kietasis kuras, naudojamas šildymui, sukelia milžinišką taršą, kuri prisideda prie stiprėjančios klimato kaitos, todėl jau dabar daugelio valstybių gyventojai yra skatinami pereiti prie atsinaujinančių energijos išteklių.

Vienas iš esminių saulės energijos privalumų – tai gausiai atsinaujinanti energija. Net ir debesuotomis dienomis saulės fotovoltinės elektrinės generuoja elektrą, todėl gali būti naudojamos tiek privačioms (gyvenamojo būsto ar kt. paskirties pastato apšildymo, apšvietimo, elektromobilio įkrovimo ir pan.), tiek ūkinėms (papildomos elektros energijos gamybos, vandens pašildymo ir kt.) ar net įvairioms komercinėms ir pramonės reikmėms tenkinti. Taip pat svarbu paminėti, jog tai begarsė technologija, joje nėra judančių energijos generavimo įrenginių, taigi nereikės nerimauti dėl triukšmo sukeliamo diskomforto. Saulės elektrinės pasižymi ir tuo, jog šitoks energijos gaminimas praktiškai nereikalauja priežiūros, kas skubančiame nūdienos pasaulyje tampa tikra vertybe. Nors elektrinės veiklos trukmė siekia 25–30 metų, skaičiuojama, jog saulės elektrinės tiek ant privačių, tiek ant komercinių pastatų atsiperka jau per 7–12 metų, todėl ši investicija neabejotinai spės sugeneruoti ir papildomą naudą.

Jeigu nusprendėte išnaudoti saulės teikiamas naudas, kviečiame susisiekti, nes pas mus dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai, kurie ne tik kompetetingai pakonsultuos, tačiau taip pat pasiūlys jums geriausius bei labiausiai atitinkančius jūsų poreikius bei galimybes sprendimus.