IT sistemos | Paslaugos
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15981
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15981,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Paslaugos

Projektų valdymas

Siūlome kompleksiškas sistemų diegimo paslaugas – nuo koncepcijos sukūrimo iki eksploatacijos. Pagrindinis šitokios paslaugos privalumas – jūsų laiko ir materialinių resursų sutaupymas. Mūsų patyrę specialistai padės sujungti užsakovo verslo idėją ir realų projekto įgyvendinimo procesą. Pasiūlydami realistiškus veiklos metodus, padedame parinkti teisingą kelią projektui. Be abejo, atsižvelgiame ir į griežtus projekto statybų kokybės, laiko ir biudžeto reikalavimus.

Sistemų diegimas

Diegdami suprojektuotas sistemas nuolat bendraujame su užsakovu, deriname grafiką ir, be abejo, darbus atliekame atsižvelgdami į kliento poreikius ir pageidavimus.

 

Mūsų kompanijoje dirbantys specialistai turi visus kompetenciją patvirtinančius sertifikatus. Taip pat mūsų ekspertai turi ir pačių įrangos gamintojų išduotus sertifikatus, todėl galite būti garantuoti – mes puikiai išmanome savo darbą.

 

Įdiegę sistemą, visada savo užsakovams papasakojame apie jos veikimo principus, pasiūlome specialius personalo apmokymus. Įdiegę sistemą padėsime jums atlikti techninę jos priežiūrą, atsakysime į visus jūsų klausimus.

Techninis aptarnavimas

Mūsų komandos specialistai dirba nuolat, kad galėtų užtikrinti tobulą jūsų sistemų darbą. Mūsų techninio aptarnavimo specialistai ne tik tvarko gedimus jūsų sistemose, bet ir atlieka profilaktikos, techninės ekspertizės bei įrangos remonto darbus.

 

Integravus užsakovo sistemas į ITSG tinklą, daugelį sistemų galėsime akimirksniu sutvarkyti nuotoliniu būdu. Naudojame itin pažangią gedimų registravimo ir jų šalinimo stebėjimo platformą, todėl galite jaustis saugiai ir užtikrintai.

Projektavimas

Rengiame techninius ir darbo projektus, taip pat vykdome autorinę priežiūrą. Galime dirbti su:

  • Elektrotechnika (apšvietimas, jėgos tinklai, žaibosauga);
  • PVA: ŠVOK, gaisro gesinimo sistemų, dūmų šalinimo sistemų automatizavimas, apšvietimo valdymas, pastato valdymo sistemos, pramonės įrenginių ir linijų automatizavimas;
  • Silpnų srovių sistemomis (apsauginės ir priešgaisrinės signalizacijos sistemos, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės, įgarsinimo ir evakuacinės sistemos, telefonspynės);
  • Telekomunikacijomis (telekomunikacijų ir kompiuterių tinklai, serverinės, duomenų centrai, bevielio interneto ryšio planavimas).

Techninė priežiūra

Kokybiškai įgyvendinus projektą, jam būtina aukštos kokybės profesionalų atliekama techninė priežiūra. Darome nuolatinius patikrinimus, konsultuojame užsakovus ir tvarkome gedimus, todėl jūsų sistemos visada veiks be trikdžių.

Prekyba

Prekiaujame įvairioms sistemoms tinkančiais komponentais, todėl mūsų įmonėje galite įsigyti aukščiausios kokybės apsaugos, automatikos, kompiuterinių tinklų ir kitų sistemų komponentus, sukurtus būtent B2B vartotojams.

 

Mūsų siūlomos kainos yra žemesnės negu kitose įmonėse, be to, taikome ypač palankias atsiskaitymo sąlygas savo lojaliausiems klientams. Prekes ne tik pristatome, bet ir padedame pasirinkti, suprojektuoti bei sumontuoti. Taip pat užtikriname garantinę bei pogarantinę techninę įrangos priežiūrą.

 

Prekes galime pristatyti tiesiai į jūsų nurodytą vietą. Pažadame, kad jūsų įsigyta prekė pasieks jus tą pačią darbo dieną.