IT sistemos | R&D
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
16009
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-16009,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

R&D

Bepilotės skraidyklės

Pastatų inžinerinių sistemų efektyvumo vertinimas naudojant bepilotes skraidykles. Energetinio efektyvumo klasifikavimas, šilumos naudingumo nustatymas taikant spektroskopines ir kitas vaizdo stebėjimo kameras.

Vaizdo sistemų duomenų apdorojimas AI algoritmais, bei integracija į trečiųjų šalių projektavimo ir simuliavimo sistemas.

 

Ramano spektrometrijos tyrimai

Maisto produktų ir žaliavų tyrimai, naudojant Ramano spektrometrą. „IT Sistemos“ nuolat tobulina įvairias metodikas, susijusias su Ramano spektrometrijos tyrimais.

Ovuliacijos testas

Sukurtas ir sėkmingai komercializuotas momentinis kišeninis ovuliacijos testas. Seilių nuosėdų video analizė leidžia nustatyti, kurios dienos labiausiai tinkamos pastoti.

AI

Atliekame įvairius tyrimus ir metodinius skaičiavimus, susijusius su dirbtinio intelekto (AI) duomenų apdorojimu ir tinklo palaikymu. Duomenų klasterių tyrimai bei palaikymas.

Golbolo treniruočių sistema

Sensorių masyvas, kuris fiksuoja žaidėjo išmesto kamuolio jėgą (greitį) ir metimo zoną vartų plote. Prietaisas susideda iš: lazerinio šaltinio ir jutiklio bei trenerio informavimo sąsaja, kurioje fiksuojamas kiekvieno metimo informacija.

Ši sistema ne tik padeda akliesiems ir silpnaregiams balsu išgirsti metimo rezultatus, bet fiksuoja visus treniruotės metu padarytus metimus, kurių analizė leidžia komandai tobulėti ir siekti geresnių rezultatų.

Liftų valdymo sistemos

Kuriame išskirtinę iškvietimo sistemą statybiniams liftams, naudojamiems dangoraižių statybose, pagrįstą dirbtinio intelekto algoritmais. Siūlome jų parko valdymo, priežiūros ir aptarnavimo platformą visame pasaulyje. Dirbame Londone, Dubline, Dubajuje.

4G kameros

Daugiau informacijos apie kameras galite sužinoti susisiekę su mumis.

Užsakymų valdymo sistema !DONE!

Nepriekaištingas klientų aptarnavimas yra kiekvienos įmonės prioritetas. Mūsų sukurta užsakymo sistema – !DONE! užtikrina, kad sutaupysite laiko, pagerinsite klientų patirtį, o veiklos efektyvumas išaugs.

Daugiau informacijos apie užsakymų valdymo sistemą galite sužinoti susisiekę su mumis.