IT sistemos | R&D
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
16009
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-16009,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

R&D

Ramano spektrometrijos tyrimai

Maisto produktų ir žaliavų tyrimai naudojant Ramano spektrometrą. IT Sistemos nuolat tobulina įvairias metodikas susijusias su Ramano spektrometrijos tyrimais.

AI

Atliekame įvairius tyrimus ir metodinius skiačiavimus susijusus su dirbtinio intelekto (AI) duomenu apdorjimu ir tinklo palaikymu. Dduomenų klasterių tyrimai bei palaikymas.

Liftų valdymo sistemos

Kuriame išskirtinę iškvietimo sistemą statybinių liftams naudojamiems dangoraižių statybose pagrįstą dirbtinio intelekto algortimais. Siūlome jų parko valdymo, priežiūros ir aptarnavimo platformą visame pasaulyje. Dirbame Londone, Dubline, Dubajuje.

4G kameros

Daugiau informacijos apie kameras galite rasti mūsų interneto parduotuvėje: www.iLan.lt

Užsakymų valdymo sistema !DONE!

Nepriekaištingas klientų aptarnavimas yra kiekvienos įmonės prioritetas. Mūsų sukurta užsakymo sistema – !DONE! užtikrina, kad sutaupysite laiko, pagerinsite klientų patirtį, o veiklos efektyvumas išaugs.

Daugiau informacijos apie užsakymų valdymo sistemą rasite mūsų interneto parduotuvėje: www.iLan.lt