IT sistemos | Kontaktai
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15354
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15354,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kontakti

SIA IT SISTEMOS LATVIA
Adrese: Bieķensalas iela 26, LV-1004, Riga
E-pasts: info@itsistemos.eu
Telefons: + 371 (67) 660115

Reģ. Nr: 40203100716
PVN reģ. Nr: LV40203100716

IBAN: LV14HABA0551044366013
Bank: AS Swedbank

Filiāles

JSC IT SISTEMOS

Adrese: Ukmergės iela 223, LT-07156 Vilnius
E-pasts: info@itsistemos.eu
Telefons: +370 527 23000

Reģ. Nr: 300154421
PVN reģ. Nr: LT100001978618
PVN reģ. Nr LV: LV90012103521

IBAN: LT114010042403965055
Bank: Luminor Bank AB

IT SISTEMOS ESTONIA OÜ

Adrese: Harjumaa, Tallinn, Uus-Maleva tn 6-3, 11711
E-pasts: info@itsistemos.eu
Telefons: + 372 (63) 46254

Reģ. Nr: 14345470
PVN reģ. Nr: EE102016756

IBAN: EE262200221067931399

Bank: AB Swedbank

Administracija kontakti

Justas Gribovskis

 

Direktors

Justas@itsistemos.eu

Gediminas Sabaliauskas

Projekta direktors

Gediminas@itsistemos.eu

Jurgita Deksnienė

 

Galvenais grāmatvedis

Buhalterija@itsistemos.eu

Irmantas Bagdzevičius

Projektu vadītājs

Irmantas@itsistemos.eu

+370 618 00483

Dmitriy Malko

 

Projektu vadītājs

Dima@itsistemos.eu

+370 675 99209

Mindaugas Pakalniškis

Projektu vadītājs

Mindaugas@itsistemos.eu

+370 677 48641

Leonas Ozarovskis

 

Projektu vadītājs

Leonas@itsistemos.eu

+370 685 5179

TEHNISKAIS PAKALPOJUMS 24/7

Jūs varat sazināties ar mums 24 stundas diennaktī:

Telefons: +370 5 205 9897

E-pasts: Servisas@ITsistemos.eu