IT sistemos | Kontaktai
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15354
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15354,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kontaktai:

UAB „IT SISTEMOS“
Adresas: Giedraičių g. 39-101, LT-09302, Vilnius
El. paštas: info@itsistemos.eu
Telefonas: +370 527 23000

Įmonės kodas: 300154421
PVM mok. kodas: LT100001978618

PVM mok. kodas LV: LV90012103521

Banko sąskaita: LT114010042403965055
Bankas: Luminor Bank AB
Banko kodas: 40100

Filialai

SIA IT SISTEMOS LATVIA

Adresas: Rīga, Maskavas iela 413 – 22, LV-1063
El. paštas: info@itsistemos.eu
Telefonas: + 371 (67) 660115

Imonės kodas: 40203100716
PVM mok. kodas: LV40203100716

Banko sąskaita: LV14HABA0551044366013
Bankas: AS Swedbank

IT SISTEMOS ESTONIA OÜ

Adresas: Harjumaa, Tallinn, Uus-Maleva tn 6-3, 11711
El. paštas: info@itsistemos.eu
Telefonas: + 372 (63) 46254

Imonės kodas: 14345470
PVM mok. kodas: EE102016756

Banko sąskaita: EE262200221067931399

Bankas: AB Swedbank

Administracija

Justas Gribovskis

 

Direktorius

Justas@itsistemos.eu

Gediminas Sabaliauskas

Projektų direktorius

Gediminas@itsistemos.eu

Jurgita Deksnienė

 

Vyr. Buhalterė

Buhalterija@itsistemos.eu

Irmantas Bagdzevičius

Projektų vadovas

 

Irmantas@itsistemos.eu

+370 618 00483

Dmitriy Malko

Projektų vadovas

 

Dima@itsistemos.eu

+370 675 99209

Mindaugas Pakalniškis

Projektų vadovas

 

Mindaugas@itsistemos.eu

+370 677 48641

Leonas Ozarovskis

Projektų vadovas

 

Leonas@itsistemos.eu

+370 685 51794

TECHNINIS APTARNAVIMAS 24/7

Su mumis galite susisiekti visą parą:

Tel. nr.: +370 5 205 9897

El. paštas: Servisas@ITsistemos.eu

Serviso valdymo platforma: http://service.itst.lt/login