IT sistemos | Gaisro aptikimo signalizacija
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15994
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15994,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Gaisro aptikimo signalizacija

Priešgaisrinės signalizacijos

Priešgaisrinės signalizacijos tikslas – informuoti vartotoją, pastato valdytoją ar priešgaisrines tarnybas apie galimą ar realų gaisro pavojų. Mūsų kompanija projektuoja ir diegia priešgaisrinę signalizaciją. Pagal priešgaisrinius reikalavimus konkrečiam pastatui parenkame priešgaisrinės signalizacijos tipą (konvencinė / adresinė) ir reikiamus komponentus: optinius, temperatūrinius jutiklius, rankinius signalizatorius, liepsnos daviklius, linijinius gaisro daviklius, įranga sprogioms (Ex) aplinkoms.

Diegiame tik patikimų gamintojų sistemas: Siemens, Aritech, Inim, Securiton. Gaisro signalizaciją integruojame į pastato valdymo sistemas bei, atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlome pastato vizualizacijos sistemas, siekiant kuo greičiau identifikuoti suveikimo vietą.

Aspiracinės gaisro signalizacijos

Aspiracinė gaisro signalizacija užtikrina patikimą apsaugą nuo gaisro ten, kur ankstyvas gaisro aptikimas yra būtinas dėl degių medžiagų objektuose. Aspiracinės sistemos nuolat tikrina oro būklę ir ją vertina, be to, tokios sistemos visiškai nepakeičia interjero – aspiraciniai detektoriai yra beveik nepastebimi.

 

Būtent dėl šių priežasčių jie yra puikiai tinkami:

  • Ypač švariose erdvėse, tokiose kaip duomenų centrai ar ligoninės patalpos;
  • Sunkiai pasiekiamose vietose: kabelių kanaluose ar elektrinėse;
  • Istoriniuose pastatuose, teatruose, muziejuose ar bibliotekose;
  • Viešose vietose: stotyse, požeminiuose automobilių garažuose;
  • Pavojingose erdvėse, pavyzdžiui, pramoninėse gamyklose;
  • Aukštas lubas turinčios ir vėdinamos patalpos – pavyzdžiui, sandėliai.

 

Galime garantuoti jus, kad paslaugų kokybe nusivilti neteks, kadangi bendradarbiaujame su tokiais žinomais gamintojais kaip „Xtralis“, „Vanderbilt“, „Securiton“ ir kitais.

Gaisro gesinimo dujomis sistemos

Gaisro gesinimo dujomis sistemos skirtos gaisro židinio aptikimui, lokacijos nustatymui ir gesinimui patalpose, kuriose yra saugomi tam tikri dokumentai ar ypač svarbūs daiktai, duomenys. Tokios vietos yra gesinamos dujomis, nes tai leidžia gaisrą neutralizuoti nepaliekant jokių gesinimo priemonių likučių. Taigi, svarbūs dokumentai, daiktai ar duomenys nėra pažeidžiami.

 

Savo montuojamose autonominėse gesinimo sistemose (tokiose kaip HELIO) naudojame Nowac dujas. Mūsų montuojamos gaisro gesinimo sistemos maksimaliai sumažina gaisrų padaromą žalą ir nekenkia jūsų aplinkai. Jos yra ypač lengvai ir greitai įrengiamos ir nenaudoja jokio vandens. Be to, šiems įrenginiams nereikia elektros energijos ir jie yra atsparūs smūgiams, todėl galite būti garantuoti, kad nuo gaisro būsite apsaugoti bet kokiu atveju.

Įspėjimo apie gaisrą ir evakuacijos valdymo sistemos

Diegiame įspėjimo apie gaisrą ir evakuacijos valdymo sistemas, kurios gali būti naudojamos ir foniniam įgarsinimui prekybos centruose, viešbučiuose, visuomeniniuose pastatuose ir t.t. Mūsų prietaisai atitinka EN 60849 ir EN 54 priešgaisrinius standartus, o bendradarbiavimas su „Bosch“ ir kitais žymiais gamintojais garantuoja aukščiausią kokybę.