IT sistemos | Kontaktid
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15354
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15354,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kontaktid

JSC IT SISTEMOS
Aadress: Giedraičių st. 39-101, LT-09302, Vilnius
E-post: info@itsistemos.eu
Telefon: +370 527 23000

Ettevõtte kood: 300154421
Käibemaks: LT100001978618

Käibemaks LV: LV90012103521

IBAN: LT114010042403965055
Pank: Luminor Bank AB
Panga kood: 40100

Filiaalid

SIA IT SISTEMOS LATVIA

Aadress: Rīga, Maskavas iela 413 – 22, LV-1063
E-post: info@itsistemos.eu
Telefon: + 371 (67) 660115

Ettevõtte kood: 40203100716
Käibemaks: LV40203100716

IBAN: LV14HABA0551044366013
Pank: AS Swedbank

IT SISTEMOS ESTONIA OÜ

Aadress: Harjumaa, Tallinn, Uus-Maleva tn 6-3, 11711
E-post: info@itsistemos.eu
Telefon: + 372 (63) 46254

Ettevõtte kood: 14345470
Käibemaks: EE102016756

IBAN: EE262200221067931399

Pank: AB Swedbank

Administraatori kontaktid

Justas Gribovskis

 

Direktor

Justas@itsistemos.eu

Gediminas Sabaliauskas

Projekt direktor

Gediminas@itsistemos.eu

Jurgita Deksnienė

 

Pearaamatupidaja

Buhalterija@itsistemos.eu

Gabrielė Jurkutė

Toote ja projektijuht

Gabriele@itsistemos.eu

+370 600 61239

Irmantas Bagdzevičius

Toote ja projektijuht

 

Irmantas@itsistemos.eu

+370 618 00483

Leonas Ozarovskis

Toote ja projektijuht

Leonas@itsistemos.eu

+370 685 5179

Mindaugas Pakalniškis

Toote ja projektijuht

 

Mindaugas@itsistemos.eu

+370 677 48641

TEHNILINE HOOLDUS 24/7

Saate meiega ühendust võtta 24 tundi ööpäevas:

Tel. nr: +370 5 205 9897

E-mail: Servisas@ITsistemos.eu

Teenuse haldamise platvorm: http://service.itst.lt/login