IT sistemos | Kontaktid
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15354
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15354,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Kontaktid

IT SISTEMOS ESTONIA OÜ
Aadress: Harjumaa, Tallinn, Uus-Maleva tn 6-3, 11711
E-post: info@itsistemos.eu
Telefon: + 372 (63) 46254

Ettevõtte kood: 14345470
Käibemaks: EE102016756

IBAN: EE262200221067931399
Pank: AB Swedbank

Filiaalid

JSC IT SISTEMOS

Aadress: Ukmergės iela 223, LT-07156 Vilnius
E-post: info@itsistemos.eu
Telefon: +370 527 23000

Ettevõtte kood: 300154421
Käibemaks: LT100001978618
Käibemaks LV: LV90012103521

IBAN: LT114010042403965055
Pank: Luminor Bank AB

SIA IT SISTEMOS LATVIA

Aadress: Bieķensalas iela 26, LV-1004, Riga
E-post: info@itsistemos.eu
Telefon: + 371 (67) 660115

Ettevõtte kood: 40203100716
Käibemaks: LV40203100716

IBAN: LV14HABA0551044366013
Pank: AS Swedbank

Administraatori kontaktid

Justas Gribovskis

 

Direktor

Justas@itsistemos.eu

Gediminas Sabaliauskas

Projekt direktor

Gediminas@itsistemos.eu

Jurgita Deksnienė

 

Pearaamatupidaja

Buhalterija@itsistemos.eu

Irmantas Bagdzevičius

Toote ja projektijuht

Irmantas@itsistemos.eu

+370 618 00483

Dmitriy Malko

 

Toote ja projektijuht

Dima@itsistemos.eu

+370 675 99209

Mindaugas Pakalniškis

Toote ja projektijuht

Mindaugas@itsistemos.eu

+370 677 48641

Leonas Ozarovskis

 

Toote ja projektijuht

Leonas@itsistemos.eu

+370 685 5179

TEHNILINE HOOLDUS 24/7

Saate meiega ühendust võtta 24 tundi ööpäevas:

Tel. nr: +370 5 205 9897

E-mail: Servisas@ITsistemos.eu