IT sistemos | Kontaktai
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15354
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15354,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Contacts

JSC IT SISTEMOS
Address: Giedraičių st. 39-101, LT-09302, Vilnius
E-mail: info@itsistemos.eu
Phone: +370 527 23000

Company code: 300154421
VAT: LT100001978618

VAT LV: LV90012103521

IBAN: LT114010042403965055
Bank: Luminor Bank AB
Bank code: 40100

Branches

SIA IT SISTEMOS LATVIA

Address: Rīga, Maskavas iela 413 – 22, LV-1063
E-mail: info@itsistemos.eu
Phone: + 371 (67) 660115

Company code: 40203100716
VAT code: LV40203100716

IBAN: LV14HABA0551044366013
Bank: AS Swedbank

IT SISTEMOS ESTONIA OÜ

Address: Harjumaa, Tallinn, Uus-Maleva tn 6-3, 11711
E-mail: info@itsistemos.eu
Phone: + 372 (63) 46254

Company code: 14345470
VAT code: EE102016756

IBAN: EE262200221067931399

Bank: AB Swedbank

Administration contacts

Justas Gribovskis

 

Director

Justas@itsistemos.eu

Gediminas Sabaliauskas

Project Director

Gediminas@itsistemos.eu

Jurgita Deksnienė

 

Chief Accountant

Buhalterija@itsistemos.eu

Gabrielė Jurkutė

Product and project manager

Gabriele@itsistemos.eu

+370 600 61239

Irmantas Bagdzevičius

Project manager

 

Irmantas@itsistemos.eu

+370 618 00483

Leonas Ozarovskis

Project manager

Leonas Ozarovskis

Project Manager

 

Leonas@itsistemos.eu

+370 685 5179

Mindaugas Pakalniškis

Project manager

 

Mindaugas@itsistemos.eu

+370 677 48641

TECHNICAL SERVICE 24/7

You can contact us 24 hours a day:

Phoe: +370 5 205 9897

E-mail: Servisas@ITsistemos.eu

Service Management Platform: http://service.itst.lt/login