IT sistemos | Automatikos sprendimai
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15996
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15996,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Automatikos sprendimai

Pastatų valdymas

Dirbame su pastatų inžineriniais automatikos sprendimais: pastatų valdymo, energijos sąnaudų automatinės apskaitos ir analizės sistemomis, energijos sąnaudų taupymo sprendimais. Bendradarbiaudami su „Vanderbilt“, „Schneider Electric“, „Carel“ ir kitomis kompanijomis, projektuojame ir gaminame automatikos skydus.

 

Garantuojame, kad mūsų sistemos funkcionuos ypač ekonomiškai. Pritaikysime visus sprendimus pagal jūsų poreikius ir į jūsų užsakytą pastato sistemų vizualizacijos ir valdymo sistemą integruosime visas jums reikalingas kitas sistemas.

 

Mūsų ir mūsų partnerių patirtis užtikrina aukštą paslaugų kokybę. Elektroninių ryšių, apsauginių signalizacijų ir kiti elektronikos sprendimai mums yra puikiai pažįstami, todėl teikiame ir garantiją su ypatingu aptarnavimu.

Pramonės valdymas

Projektuojame ir diegiame šiuolaikiškas pramonės automatikos sistemas. Įvertiname savo klientų poreikius bei lūkesčius, pagal tai automatizuojame ir modernizuojame technologinius procesus. Siūlome ir jau naudojamų sprendimų nuotolinio valdymo ir vizualizacijos sistemas, taip pat galime padėti įsirengti energijos sąnaudų ir automatinės apskaitos, analizės ir taupymo sprendimus.