IT sistemos | Apsaugos sprendimai
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15992
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15992,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Apsaugos sprendimai

Apsaugos signalizacija

Kuriame integruotus BMS sprendimus, valdymo centrus ir vizualizacijas. Dirbame su sudėtingomis adresinėmis apsaugos „Honeywell“ ir „Vanderbilt“ sistemomis. Šių, visiems žinomų gamintojų, įranga ne tik patikimai saugo pastatus, bet ir gali būti integruojama su kitomis pastato valdymo sistemomis!

 

Dirbdami kartu su garsiausiomis apsaugos technologijų kompanijomis ir investuodami į specialistų kvalifikacijos kėlimo kursus bei mokymus, tobuliname jų įgūdžius bei žinias, todėl niekad neatsiliekame nuo naujausių tendencijų. Kadangi turime profesionalių inžinierių komandą ir patys esame sistemų integratoriai ir projektuotojai, technologines madas ne tik sekame, bet ir diktuojame patys – nuolat tobuliname sukurtas sistemas, taip pat jas galime pritaikyti pagal klientų poreikius. Esame pasiruošę suteikti jums operatyvią pagalbą visą parą – ne veltui mumis pasitiki žinomiausios Baltijos šalių ir Jungtinės Karalystės įmonės!

Vaizdo stebėjimas

„IT Sistemos“ bendradarbiauja su vaizdo stebėjimo sistemų gamintojais, tokiais kaip „Samsung“, „Vanderbilt“, „Hikvision“ ir „Geovision“. Mūsų diegiamas sistemas galite naudoti ne tik saugumui užtikrinti, bet ir vaizdo analitikai. Tai gali būti ypač naudinga įvairioms baldų gamybos, medienos apdirbimo ar panašaus sektoriaus įmonėms.

 

Ar jums svarbiausia vaizdo kokybė? Jeigu, peržiūrėdami įrašus, norite matyti net smulkiausias detales, galime jums pasiūlyti ir ypač didelės raiškos kameras. Ieškantiems išmanių sprendimų, galime pasiūlyti išmanias vaizdo stebėjimo sistemas su veido atpažinimo, išmanaus sekimo, automobilių numerių atpažinimo ir kitomis funkcijomis. Jas galime integruoti ir į įvairias pastato valdymo sistemas bei pritaikyti įeigos kontrolėje panaudojant išgautą biometrinę informaciją.

Įeigos kontrolė

Diegiame „Vanderbilt“, „Honeywell“, „Kaba“, „Primion“, „Shark“ ir kitų žinomų gamintojų įeigos kontrolės sistemas. Mūsų integruojami prietaisai užtikrina tik prieigą turinčių asmenų patekimą į apsaugomas patalpas ar teritoriją. Taip pat šie sprendimai gali leisti stebėti teritorijoje esančių asmenų judėjimą, kaupti įvykių duomenis. Jie gali būti sėkmingai pritaikomi darbo apskaitai ar kitoms integruotoms sistemoms. Įmonėms, kurios turi daug padalinių visame pasaulyje, siūlome specialius sprendimus su verslo valdymo sistemomis ir „ActivDir“.

 

Integruojame ir bevielius sprendimus viešbučiams – mūsų sistemos leis lankytojams atrakinti durų, minibaro ar seifo spyną įprasta priliečiama kortele ar netgi savo išmaniuoju telefonu. Bendradarbiaujame su žinomiausiais tokių sprendimų gamintojais, tokiais kaip „ASSA ABLOY“ bei „Salto“, todėl galite būti garantuoti sprendimų kokybe.

Perimetro apsauga

Diegiame perimetro apsaugos sistemas, mikrobanginius ir įprastus barjerus, taip pat montuojame integruotus sprendimus su vaizdo stebėjimu ir vaizdo analitika. Bendradarbiaujame su „Vanderbilt“, „Forteza“ ir kitais žymiais gamintojais, todėl užsakovai, kuriems ypač svarbu apsaugoti savo teritoriją ir joje esantį turtą, gali būti užtikrinti aukšta diegiamų sprendimų kokybe.