IT sistemos | Apie mus
elektrikas, priesgaisrine signalizacija, apsaugos signalizacija, procesu valdymas,
15619
page-template,page-template-full_screen,page-template-full_screen-php,page,page-id-15619,_masterslider,_ms_version_3.5.1,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Apie mus

APIE MUS

„IT Sistemos“ – tai įmonių grupė, dirbanti visose trijose Baltijos šalyse. Mūsų ilgametė patirtis leidžia užsakovams pasiūlyti aukščiausios klasės sprendimus.

 

Daugiausiai dėmesio skiriame būtent kokybiškiems sprendimams ir paslaugoms. Mūsų naudojamas inovatyvios verslo valdymo sistemos ir didžiulė patirtis valdant tokius projektus, leidžia įgyvendinti net ir pačius sudėtingiausius projektus per itin trumpą laiką.

 

„IT Sistemos“ įmonių grupės siūlomos paslaugos ir sprendimai atitinka ISO 9001 ir ISO 14001 standartus.

 

Taip pat mūsų įmonės tyrimų ir vystymo (R&D) skyrius atlieka mokslinius tyrimus ir kuria inovatyvius produktus technologijų srityje.

 

Mūsų šūkis reprezentuoja ir mūsų požiūrį į vykdomus projektus: „Right First Time. Every Time!“

 

 Tapome „Top 2019“ įmonė!

 

 

 

 

 

Tapome „Gazelė 2018 – 2019“ laureatais!

Misija, vizija, vertybės

MISIJA

 

Siekiame kurti ir diegti pažangiausius pastatų inžinerinius sprendimus, kurie visiškai patenkintų mūsų klientų poreikius. Mums nepakanka būti geresniais už savo konkurentus – visada siekiame atrasti naujus sprendimus, kurie būtų inovatyvūs ir unikalūs.

 

VIZIJA

 

Iki 2025 metų siekiame tapti rinkos lyderiais Baltijos šalyse. Kadangi technologines tendencijas sekame nuolat ir nebijome priimti drąsių sprendimų, neabejojame, kad mūsų vizija jau greitai taps realybe!

 

VERTYBĖS

 

  • Atsakomybė;
  • Lygiaverčiai santykiai su klientais;
  • Kokybiškas rezultatas.

Sertifikatai

Mumis pasitiki